Big Bass Bonanza 1000 SC.jpg
Big Bass Bonanza 1000

Pelaa peliä Big Bass Bonanza 1000 ilmaiseksi demotilassa

pelituottajalta Pragmatic Play |
1.6k pelaajaa kuukausittain
Pelaa oikealla rahalla
Big Bass Bonanza 1000 SC.jpg
Pelaa demoa ilmaiseksi
Pelaa oikealla rahalla
1,0K1,0K1,0K170 18 kommenttia

Pelaa ilmaiseksi demotilassa lataamalla peli ja painamalla "Spin"-painiketta. Voit lukea lisää peliautomaateista ja niiden toiminnasta nettikolikkopelien oppaastamme.

Big Bass Bonanza 1000-arvostelu

Gurun pisteet6.5/10

Nopea tuomio

Big Bass Bonanza 1000 on osa Pragmatic Playn Big Bass -kolikkopelisarjaa. Maksimivoitto on 20 000 x oma panos ja palautusprosentti on 96,51 %. Lue koko arvostelu
Farah Barry Game Analyst
134pelit arvosteltu

Pelin tiedot

96,51%
20 000x
0,1 € / 375 €
Voittolinjat
Korkea
Hedelmäpelit
Ei
Kyllä
Kyllä
Kyllä
Kyllä
Ei
Ei
3-3-3-3-3
10
Huhtikuu 2025

Big Bass Bonanza 1000 -arvostelu

Farah Barry13.7.2025

Teema ja tyyli

Juuri kun luulit, että on turvallista palata veteen, Pragmatic Play palaa uuden Big Bass -peliautomaatin kanssa. Mikä sitten erottaa tämän aiemmista peleistä?

Tämän kolikkopelin asetelma on hyvin samankaltainen muiden Big Bass -pelien kanssa. Peli sijoittuu veden alle, vaikkakin vesi on hieman sameampaa, kuin mihin olemme tottuneet.

Grafiikka, äänet ja animaatiot

Pelissä ei ole määriteltyä peliruudukkoa, sillä symbolit ilmestyvät suoraan taustan päälle. Kiekot on eroteltu animoiduille kuplalinjoilla, mikä on kiva veto. Pienet kalaparvet uiskentelevat taustalla tunnelman vahvistamiseksi.

Ääniraita saattaa tuottaa pienen yllätyksen. Kyseessä on reggae-tyylinen saarelaissävelmä, joka sai aikaan halun nousta ylös tanssimaan.

Kalasymboli antaa tavallisen voittolinjavoiton peruspelissä

Pelin toiminta

Todellisia yllätyksiä ei ole tarjolla, sillä pelin toiminta on suhteellisen suoraviivaista. Suurimmat voitot saa vieheiden, sudenkorentojen, onkivapojen ja vieherasioiden kaltaisilla symboleilla, kun taas A, K, Q, J ja 10 ovat symboleita, joilla saa pienempiä summia.

Peliä pelataan yksinkertaisella viiden kiekon ja kolmen rivin ruudukolla, jossa on 10 kiinteää voittolinjaa, jotka ovat aktiivisia jokaisella pyöräytyksellä. Voiton saamiseksi sinun on saatava vähintään kolme samaa symbolia jollekin voittolinjoista vierekkäisille kiekoille vasemmalta oikealle.

Pelivideo

Wildit, bonukset ja ilmaiskierrokset

Kalastaja ilmestyy ruudukkoon ilmaiskierrosten aikana wild-symbolina. Se voi korvata muut ruudukon symbolit (scatteria lukuun ottamatta) ja auttaa täydentämään voittoyhdistelmiä. Ilmaiskierrosten aikana voi myös nähdä kalarahasymboleita, joiden arvo on 2 x ja 1 000 x kokonaispanoksen määrä. Kalastaja-symboli kerää nämä raha-arvot sinulle.

Mutta miten ilmaiskierroksille sitten pääsee? Sinun on saatava vähintään kolme scatter-symbolia, jotta voit napata itsellesi 10 ilmaiskierrosta. Neljällä scatterilla saat 15 kierrosta, viidellä 20.

Super Free Spins -kierroksilla on suuremmat mahdollisuudet saada haluttu x1000-kalasymboli

Jos scattereita tulee vain kaksi, uudelleenpyöräytys voi käynnistyä. Tällöin scattereita sisältävät kiekot liikkuvat yhden sijainnin alaspäin ja muut kiekot pyörivät. Näkyviin voi myös ilmestyä koukku, joka vetää yhden kiekoista ylös paljastaen yhden scatterin lisää.

Panoskoot, palautusprosentti ja varianssi

Jos symbolit ovat suosiolliset, voit todellisen tuurin myötä voittaa jopa 20 000 x oman panoksesi. Big Bass Bonanza 1000 -pelin volatiliteetti on korkea, mikä tekee pelaamisesta jännittävää, sillä hieman suuremmat voitot ovat mahdollisia. Tämä on meille hyvä uutinen, sillä suosimme aina kolikkopelejä, joilla on korkea volatiliteetti.

Minimipanos on vain 0,10 $/€/£ per kierros, mutta voit pelata jopa 250 $/€/£ tavallisella pyöräytyksellä tai 375 $/€/£ lisäpanoksella, jos se on sinun juttusi. Palautusprosentti on 96,51 %, joten tämä peli on hieman alan keskiarvon 96 % yläpuolella.

Täysi voittotaulukko Big Bass Bonanza 1000 -peliautomaatille

Yhteenveto

Jos rakastat kaikkia nykyisiä Big Bass -peliautomaatteja, haluat ehdottomasti kokeilla tätäkin. Ei kuitenkaan hätää, sinun ei tarvitse olla koko pelisarjan suuri fani, jotta voisit nauttia tästä kolikkopelistä sellaisenaan. Parasta tässä pelissä on ilmaiskierrospeli, jossa saat mahdollisuuden kerätä raha-arvoja. Ilman sitä kyseessä olisi vain yksi hyvä, mutta ei mahtava, Pragmatic Playn peli.

Big Bass Bonanza 1000 - yleistä keskustelua

Keskustele kaikesta kasinoon Big Bass Bonanza 1000 liittyvästä muiden pelaajien kanssa, jaa mielipiteesi ja saa vastauksia kysymyksiisi.

Casino Guru
Haluamme pelaajien ymmärtävän rahapelejä.
Flash message_alt
Tarjous juuri sinulle: 200 % aina 600 € asti ja 300 lisäkierrosta
PP push gates2500
Jaa voittosi Pragmatic Playn kolikkopeleistä ja saat toisen mahdollisuuden voittaa Casino Gurulla!

Seuraa meitä sosiaalisessa mediassa - päivittäisiä julkaisuja, bonuksia ilman talletusta, uusia kolikkopelejä ja paljon muuta