KotiKaikki turnauksetGates of Olympus 1000

Gates of Olympus 1000 by Pragmatic Play

Tämä turnaus on päättynyt. Tutustu alla oleviin tuloksiin nähdäksesi voittajat.

EHDOT voimassa
Tulostaulukko
#NimiPisteetPalkinto
1manuel80elgefe297,53530 $
2Jadoonn167,850
3pozassantanaancor91153,790
4casanuevaaphou12145,170
5Gilberto13125,165
6Filip7443109,990
71Pisco107,900
8Dubt75499,460
9Olebole0293,425
10Molina3691,070
11Mangomane90,995
12Skares78,500
13davitqitiashvili198075,325
14062753753273,970
15scbpereira72,755
16sasr71,180
17Yeanitro70,770
18Bianka5063,355
19sarangansothikaran62,215
20elbahid9159,755
21karpa59,015
22Bennie6258,535
23Cachenoir57,540
24paivi66073255,915
25pndgoo54,815
26hannahdayle52,920
27Ph777752,590
28luccannd145,385
29EGASAS3944,340
30Lojd1143,920
31Jumppatossu43,920
32Organ643,320
33Marvin73442,585
34daymon42,410
35Antoi42,385
36vankata1401141,210
37burasoktawian0341,170
38fernandoapereirafap38,750
39Alireza199038,505
40Bizoniasty66638,470
41Archiild3138,080
42Yolito121338,025
43comprapan37,450
44Edwinbr2337,045
45K4litry36,715
46Gianlucaccc36,680
47Kris199336,620
48nwkk336,365
49Wiesel461136,065
50Karpaw35,425
51Kauthy33,900
52MU3RT333,505
53Lisa202333,470
54Nepetiuz32,695
55Cirodimarcio32,675
56Lukas7732,120
57Nemo31,760
58Engraver31,605
59Moigm31,475
60joseloyolaliguria31,290
61mariam1331,135
62Annad9730,880
63Juasora30,470
64ZEDD9930,405
65Maguire30,275
66ancorpozas30,195
67lukassj200829,985
68Savarauskas29,225
69PopelleLandy29,220
70RiaB33me28,860
71ThatoM28,695
72Karoua2128,560
73Toreto1328,120
74BassJ27,795
75Ninouka2827,260
76Fael190526,930
77stitchyako26,830
78minser8326,770
79Lucas4lyf26,745
80mila593601926,695
81seba141426,505
82Benjamc226,330
83Gertuzzz26,105
84KawaiiArumi25,780
85rosadibari7825,640
86Marcel8125,525
87goten25,490
88dgermangiorgetti2225,405
89Vince07825,265
90Sayko25,220
91Boity9525,150
92brenzji225,130
93wetogetherha24,980
94KSpirit24,800
95Slwlyynerf24,755
96toffee24,475
97kubako24,430
98pedro8571224,415
99Franbcn7524,370
100ffddcoooy24,315
    1 2...21
    Mene sivulle/ 21 sivua
18 kommenttia

Tietoa turnauksistamme

Tältä sivulta löydät meneillään olevat ilmaiset kolikkopeliturnauksemme. Voit osallistua niihin täysin ilmaiseksi ja voittaa arvokkaita palkintoja, jos pääset tulostaulukon kärkeen. Osallistu kirjautumalla Casino Guru -tilillesi tai rekisteröidy, jos et vielä ole sitä tehnyt.

Kunkin turnauksen aikana voit pelata jopa 100 kierrosta päivässä. Pisteitä saa voittoyhdistelmistä mukana olevissa kolikkopeleissä. Pelaaja, joka ansaitsee kokonaisuutena eniten pisteitä, voittaa turnauksen. Onnea matkaan!

null

Usein kysytyt kysymykset

Mitä ovat ilmaiset kolikkopeliturnaukset?

Ilmaisissa kolikkopeliturnauksissa pelaajat voivat kilpailla toisiaan vastaan pelaamalla nettikolikkopelejä ilmaiseksi. Casino Gurun turnauksissa voit pelata täysin ilmaiseksi käyttämättä yhtään rahaa. Kaiken lisäksi voit jopa voittaa rahaa tai muita palkintoja!

Miten voin ansaita pisteitä Casino Gurun kolikkopeliturnauksessa?

Kolikkopeliturnauksissamme ansaitaan pisteitä turnaukseen kuuluvista kolikkopeleistä saatujen voittojen perusteella. Turnaukset kestävät useita päiviä. Jokainen pelaaja voi pelata korkeintaan 100 kierrosta päivässä. Kierrokset nollautuvat keskiyöllä.

Kunkin päivän aikana ansaitut pisteet lasketaan yhteen, ja suurimman kokonaispistemäärän saavuttanut pelaaja voittaa turnauksen. Tämän lisäksi tarjolla voi olla palkintoja muille pelaajille, jotka pääsevät turnauksen tulostaulukon kärkisijoille.

Kuka turnauksessa voi pelata? Onko pelaaminen täysin ilmaista?

Jotta voit pelata Casino Gurun ilmaisessa kolikkopeliturnauksessa, sinun pitää olla kirjautunut Casino Guru -tilillesi. Jos sinulla ei vielä ole tiliä, sinun on ensin rekisteröidyttävä. Et voi luoda useampaa tiliä voittomahdollisuuksiesi kasvattamiseksi. Sinun pitää myös olla vähintään 18-vuotias (tai maasi lainsäädännön mukaisesti riittävän vanha pelaamaan rahapelejä), jotta voit pelata.

Jokainen, joka täyttää nämä ehdot, voi kilpailla muita pelaajia vastaan täysin ilmaiseksi. Talletusta ei vaadita, eikä sellainen ole edes mahdollinen. Voittomahdollisuuksia ei voi kasvattaa käyttämällä omaa rahaa.

Mitä voin voittaa Casino Gurun turnauksessa?

Kun lanseerasimme turnauksemme, päätimme tarjota pelaajille mahdollisuuden voittaa Amazonin lahjakortteja. Suunnitelmissamme on kuitenkin tuoda myöhemmin tarjolle erilaisia ja houkuttelevampia palkintoja. Voit lukea lisää kunkin turnauksen palkinnoista turnauksen omalta sivulta.

Miten palkinnot lähetetään voittajille?

Kun turnaus on ohi ja voittajat ovat tiedossa, otamme heihin yhteyttä Casino Gurun tiliin liitetyn sähköpostiosoitteen kautta. Asia hoidetaan tarkemmin tapauskohtaisesti, mutta yleensä myös palkinnot lähetetään voittajille sähköpostilla.

Mitkä kolikkopelit ovat mukana turnauksissa?

Tällä hetkellä teemme yhteistyötä pelituottaja Relax Gamingin kanssa, joka tunnetaan muun muassa sellaisista kolikkopeleistä kuin Money Train 3, Temple Tumble Megaways sekä Dragons Awakening. Kaikkia Relax Gamingin pelejä voi pelata Casino Gurun ilmaisissa kolikkopeliturnauksissa.

Tietoa pelituottajasta

null
Pragmatic Play
Pragmatic Play -pelitOikean rahan kasinot
Lisää pelejä pelituottajalta Pragmatic Play
Gates of Olympus 2500
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Gates of Olympus 2500 tuottaja Pragmatic Play
Cheetah Wild
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Cheetah Wild tuottaja Pragmatic Play
Pelican Payday
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Pelican Payday tuottaja Pragmatic Play
Forever Split Megaways
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Forever Split Megaways tuottaja Pragmatic Play
Sweetie 6 - Oranje Jackpot
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Sweetie 6 - Oranje Jackpot tuottaja Pragmatic Play
Hearts of Venus
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Hearts of Venus tuottaja Pragmatic Play
Ra vs Osiris
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Ra vs Osiris tuottaja Pragmatic Play
Lucky Drums 88
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Lucky Drums 88 tuottaja Pragmatic Play
Eternal Diamonds
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Eternal Diamonds tuottaja Pragmatic Play
Helios - Triple Sun
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Helios - Triple Sun tuottaja Pragmatic Play
Coven Rising
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Coven Rising tuottaja Pragmatic Play
Freya 1000
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Freya 1000 tuottaja Pragmatic Play
Big Bass Vegas 1000
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Big Bass Vegas 1000 tuottaja Pragmatic Play
Mini Mafia Megaways
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Mini Mafia Megaways tuottaja Pragmatic Play
Eastern Fury
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Eastern Fury tuottaja Pragmatic Play
Candy Pop - Big Bass Jackpot Bonanza
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Candy Pop - Big Bass Jackpot Bonanza tuottaja Pragmatic Play
Cosmic Clusters
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Cosmic Clusters tuottaja Pragmatic Play
Golden Retriever
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Golden Retriever tuottaja Pragmatic Play
Bubble Up!
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Bubble Up! tuottaja Pragmatic Play
Harvest Moon - Grave Profits
Pelaa ilmaiseksi
Ladataan esikatselua...
Harvest Moon - Grave Profits tuottaja Pragmatic Play

Turnaus #203 Gates of Olympus 1000 DAILY – keskustelu

Keskustele kaikesta kasinoon #203 Gates of Olympus 1000 DAILY liittyvästä muiden pelaajien kanssa, jaa mielipiteesi ja saa vastauksia kysymyksiisi.

Casino Guru
Haluamme pelaajien ymmärtävän rahapelejä.
PP push gates2500
Jaa voittosi Pragmatic Playn kolikkopeleistä ja saat toisen mahdollisuuden voittaa Casino Gurulla!

Seuraa meitä sosiaalisessa mediassa - päivittäisiä julkaisuja, bonuksia ilman talletusta, uusia kolikkopelejä ja paljon muuta